Altın Takı

Burcunuzu Yansıtan Altın Takı Çeşitleri

Astrolojideki zodyak burçları herkesin hayatına anlam katan, çeşitli bakış açıları sunan sembollerdir. Günlük aksesuarlardan olan altın takı çeşitleri arasında da yer bulan burçlar uzuvlarınızı süslerken size pozitif enerji de sağlayacak. Birçok farklı yönü olan burçların her biri için farklı çeşit takı olduğunu biliyor muydunuz? Bu yazıdan hangi burç için nasıl bir altın takı takmanız gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Koç Burcu Nasıl Takılar Tercih Etmeli?

Ateş elementinin öncü burcu koç, birinci sırada olmasının yanı sıra yaşamda da öncülük, inatçılık ve kendini gerçekleştirmek üzerine yaratılmış kişilere ait bir burçtur. Rengini ateşten alan bir kırmızı taşlı altın yüzük seçeneği sizi burcunuz kadar iyi temsil edecektir. Aynı zamanda kırmızı taşlı altın kolye ve kırmızı taşlı altın küpe ile de parlayacak, koç burcunun yaşam enerjisini yansıtacaksınız.

Boğa Burcu Nasıl Takılar Tercih Etmeli İkizler Burcu Nasıl Takılar Tercih Etmeli?

İkinci burç olan boğa burcu ise venüs gezegenince yönetilir. Kalp çakrasını sembolize eden boğa burcu temel yaşam gereksinimleri adına öncü bir burçtur. Yemek, cinsellik, doğallık gibi konularda öne çıkan boğa burcu toprak yani yeşil renkle bilinir. Özünüze dönmek için burçlara özel takı çeşitlerinden yeşil taşlı altın küpe, yeşil taşlı altın yüzük veyahut yeşil taşlı altın kolye seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Altın Kadın Kol Saati

İkizler Burcu Nasıl Takılar Tercih Etmeli?

Dengesizlik kadar neşesi ve güzelliğiyle bilinen hava elementine sahip ikizler burcu sahipleri ise turuncu taşlı altın yüzük, turuncu taşlı altın küpe ve turuncu taşlı altın kolye tercih edebilir.

Yengeç Burcu Nasıl Takılar Tercih Etmeli?

Su elementinin en zarif burçlarından olan yengeç burcu adına tercih edebileceğiniz altın takı çeşitleri mor taşlı altın kolye vb. şeklinde olabilir. Mor rengin ışıltısında parlayacak bu duygusal burç sahipleri kolyelerin yanında mor taşlı altın küpe ve mor taşlı altın yüzük seçeneklerine göz atabilir.

Aslan Burcu Nasıl Takılar Tercih Etmeli?

Kendine olan sevgisi ve ateş burcundan gelen gözde haliyle aslan burcu zodyak burçlarından beşincisi olup sarı taşlı altın yüzük çeşitlerini kendine yakışır bir şekilde taşır. Yine aynı zamanda sarı taşlı altın küpe ve sarı taşlı altın kolye çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Bu sayede aslan burcunun görkemli havası üzerinizde olacaktır.

Başak Burcu Nasıl Takılar Tercih Etmeli?

Altın takı çeşitlerinden en gözde parçaların yakışacağı zarif başak kadınları ve erkekleri için birbirinden güzel mavi taşlı altın kolye çeşidi bulmanız mümkün. Bunun yanında mükemmeliyetçi, toprak elementi olan bu burç için mavi taşlı altın küpe ve mavi taşlı altın yüzük çeşitleri de sizi ışıl ışıl parlatacaktır. Sade pırlanta takılar da bu saf dikkat, saf yaratıcılık ve saf bilgiyi temsil eden burç sahiplerine çok yakışacaktır.

Roma Rakamlı Altın Cartier

Terazi Burcu Nasıl Takılar Tercih Etmeli?

Hava elementinin burcu olan terazi için tercih edebileceğiniz en güzel takılar pembe taşlı altın yüzük, pembe taşlı altın küpe, pembe taşlı altın kolye ve su yolu bileklik olabilir. Terazi burcunun yüksek estetik algısı ve sanat aşkı için müthiş bir enerji sağlayacak pembe taşlı altın kolye takılarını tercih edebilirsiniz.

Akrep Burcu Nasıl Takılar Tercih Etmeli?

Akrep burcu zodyak burçlarından sekizincisidir. Kendilerine özel güçleri, her şeyi başarmaya adanmış hayatlarıyla güçlü bir burçtur. Akrep burçları için seçebileceğiniz altın takı çeşitleri lacivert taşlı altın yüzük, lacivert taşlı altın küpe veyahut lacivert taşlı altın kolye olabilir.

Yay Burcu Nasıl Takılar Tercih Etmeli?

Zodyağın en eğlenceli ve gezgin burcu olan yay burcu için lila taşlı altın küpe ve lila taşlı altın kolye çeşitleri müthiş bir seçenek olacaktır. Yine bu ateş elementine ait idealist burç adına lila taşlı altın yüzük seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Oğlak Burcu Nasıl Takılar Tercih Etmeli?

Toprak elementi oğlak burcu için yine birbirinden ışıltılı altın takı seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bunlar kendi içinde gizemli bir dünyası olan oğlak burcu adına sade altın yüzük ve sade altın küpe şeklinde olabilir. Aynı zamanda işkolikliğin timsali ve güvenilir olan bu oğlak burcu için sade zincir kolye seçeneği işinize yarayacaktır.

Kova Burcu Nasıl Takılar Tercih Etmeli?

Zodyağın bilge burcu olan kova hava burcudur. Yardımseverliği ve arkadaş canlısı yönüyle de bilinen bu burç için birbirinden renkli ve pozitif enerji veren birçok renkli altın yüzük , renkli altın kolye ve renkli altın küpe seçebilirsiniz. Kaliteli renkli altın kolye ve renkli altın yüzük çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Versace Model Vidalı Altın Küpe

Balık Burcu Nasıl Takılar Tercih Etmeli?

Su elementinden olan duygusal balık burcu için ise baget yüzük, pırlanta küpe ve baget pırlanta kolye seçimi yapabilirsiniz. Yaratıcı özelliklerine yakışacak bu tarz pırlanta küpe ve baget yüzük takılarla ışıldayan bir görünüm kazanacaksınız.

Sonuç

Birbirinden parlak ve renkli altın takı seçenekleri için aradığınız her ürün asligold sitesinde bulabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Burçların özellikleri dikkate alınarak tasarlanıp renk verilen bu takıları çıkarmak istemeyeceksiniz.

Zodyağın on iki burcuna özel olarak uzman ellerde, kaliteli bir işçilikle tasarlanmış bu altın takı çeşitlerine göz atmak için asligold sitesini ziyaret etmeyi unutmayın. Whatsapp üzerinden de güvenle sipariş verebileceğiniz siteden müşteri destek hattı ve sipariş numarasına ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu