Altın Takı

Son Trend Alyans Modelleri

Kişilerin evli veya nişanlı olduklarını taktıkları alyans ismi verilen takılar gösterir. Bir çeşit yüzük türü olan alyans dışarıdan kişinin durumunun anlaşılması yanı sıra çiftler arasındaki bağlılığında simgesi kabul edilir. Bu nedenle birliktelik boyunca kullanılacak bu takıların seçimi oldukça önemli bir konudur. Piyasada çok sayıda alyans çeşidinin bulunması seçimin zorluk kazanmasına neden olur. Bu nedenle bizler alyans seçiminde zorlanan kişiler için son trend alyans modelleri hakkında bir sayfa hazırladık. Bu modellerimiz sizlerin seçimini kolaylaştıracaktır.

Sizler için önerdiğimiz modeller;

  • Taşsız bombeli
  • İşlemeli
  • Pırlanta taşlı
  • Dalga modelli
  • Çizgi desenli
  • Işıltılı taşsız
  • Ortası şeritli
  • Taşlı ikili
  • Unisex
  • Klasik

Evliliğiniz boyunca takacağınız alyans modelinize henüz karar vermediyseniz önerilerimizi okuyabilir ve Aslı Gold modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Son Trend Alyans Modelleri

Taşsız Bombeli Modeller

Evlilik veya nişan yüzüğüne ihtiyaç duyanların tercih edebilecekleri modeller arasında taşsız bombeli alyanslar bulunur. Sarı altın olarak üretilen bu modellerde bombe yüzüğün kenar veya orta kısmındadır. Bu da alyansa zarif bir görünüm kazandırır. Taşsız bombeli alyanslar unisex olarak üretilen ürünlerdir. Bu sayede erkek veya kadın olarak farklı model seçmek yerine çift olarak aynı modelden satın almak mümkün olur. Eğer alyansınızın eşinizinkiyle aynı olması hayalini kuruyorsanız taşsız bombeli alyans modellerini inceleyebilirsiniz.

İşlemeli Modeller

Evlenecek çiftlerin tercih edebilecekleri alyans modelleri arasında işlemeli alyanslar da vardır. Kalem işi tercih edilen bu işlemeler sayesinde yüzük otantik bir görünüm kazanır. Bu yüzüklerde yıldız, kare, pana ve yuvarlak gibi farklı şekiller yer alır. Tercih edilecek yüzüğün deseni zevke göre belirlenerek uygun parmak ölçüsüyle birlikte sipariş verilebilir. Kalem işi desenli olan alyanslar hem kadın hem erkek için uygun olarak üretilmiş ürünlerdir.

Pırlanta Taşlı Modeller

Günümüz alyans trendleri arasında pırlanta taşlı alyanslar da yer alır. Pırlanta taşa sahip olan modeller değerli alyansa sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği ürünlerdir. Bu alyanslarda pırlantalar yuvarlak ve kare şeklinde dizilmiştir. Özellikle altın rengi zemin üzerine yerleştirilen beyaz renkli pırlanta taşlar zarif bir görünüm sağlar.

Pırlanta taşlar genellikle kadınlar tarafından kullanılabilecek alyanslar da bulunmakta olup erkek için pırlantalı modele uyumlu bir alyans seçimi yapılabilir. Evlilik yüzüğünüzün pırlanta taşlı olmasını tercih ediyorsanız Aslı Gold pırlantalı yüzük ve alyans modellerimizi inceleyerek zevkinize uygun seçim yapabilirsiniz.

Dalgalı Modeller

Dalga modelli alyanslar 2021 trendi olan alyans çeşitleri arasında yer alır. Beyaz ve sarı altının kullanımıyla ortaya çıkan bu modeller sahip oldukları dalga desenleriyle sıradan evlilik ve söz alyanslarından ayrılırlar. Ayrıca dalga desenine rağmen sade bir tasarıma sahip olmaları günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilir. Böylelikle çalışırken veya ev işleri esnasında alyansın çıkarılması gerekmez. Dalga modelli olarak tasarlanan bu alyanslar çift olarak satın alınarak kullanıma uygundurlar. Böylelikle eşinizin tercihine uygun alyansı bulma gibi sorunlar yaşamazsınız.

Çizgi Desenli Modeller

Çizgi desenler alyanslar için tercih edilen tasarım detayları arasında yer alır. Bu nedenle son trendler arasında da çizgi desenli alyanslara rastlanır. Sarı altın olarak tercih edilen bu taş detayına sahip değildir. Bu nedenle her zaman takılabilir ve kaliteli oldukları için kullanıma bağlı olarak altının renginde açılma gibi sorunlar yaşanmaz. Ayrıca çizgi desenli alyanslar Aslı Gold güvencesiyle garantili olarak satışa sunulur. Eğer tercihinizi Aslı Gold alyanslarından yana kullanmak isterseniz altın alyans kategorisinde yer alan modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Son Trend Alyans Modelleri

Işıltılı Taşsız Modeller

Kadınlar nişanları veya evlilikleri için takmaları gereken alyansların ışıltılı olmasını tercih edebilirler. Işıltılı görünüm yüzüğün dikkat çekmesine yardımcı olur. Işıltılı ve taşsız olarak üretilen bu alyans modellerinde güverse desen tercih edilir. Böylelikle desenler alyansın sıradanlıktan çıkararak dikkat çekici bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Güverse deseni kullanılarak hazırlanan bu modeller beyaz veya sarı altın olarak tercih edilerek kullanılabilir.

Ortası Şeritli Modeller

Alyans trendleri arasında ortası şeritli olarak tasarlanan alyans modelleri de vardır. Bu modellerde dalga şeklinde şeritler bulunur. Bu haliyle alyans sade aynı zamanda da zarif bir görünüm sergiler. Özellikle evlilik ya da nişan yüzüğünün sade olmasını tercih eden çiftlerin tercih edebileceği bir modeldir. Tercihiniz sadelikten yanaysa Aslı Gold ortası şeritli alyans modellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Taşlı İkili Modeller

Kadınlar alyans seçimi konusunda kararsızlık yaşayan taraftırlar. Bu nedenle onların tercih edebilecekleri çok farklı tasarımlarda üretilen alyans çeşitlerine rastlanır. Bu çeşitler arasında taşlı ikili alyanslar da vardır. Yüzüğün birisi sade iken ikinci bölüm taşlarla süslenmiş şekildedir. Böylelikle tercih ettikleri yüzüklerini farklı takılarla kombin yapabilirler. Ayrıca günlük kullanımlarında da tercih edebilirler. Evliliğinizin sembolü sıradan tek alyans olmasın diyorsanız taşlı ikili alyans modellerini inceleyerek parmak ölçünüze göre siparişinizi verebilirsiniz.

Unisex Modeller

Evlilik ve nişan alyansı seçiminde çiftlerin işlerini en fazla kolaylaştıran modeller unisex alyanslardır. Her iki çiftin de kullanımına uygun tasarım detaylarına sahip olan bu modeller kadın ve erkeğin tek tek alyansını seçmesi zorunluluğunu ortadan kaldırır. Aynı zamanda da kişilerin birbirinin aynısı olan yüzükler takarak aralarındaki sevgi bağını aynı simgeyle vurgulamasına yardımcı olur. Hangi ürünün unisex alyans olduğu ürünlerle ilgili hazırlanan bilgi sayfalarında yer alır. Böylelikle çiftler iki adet aynı alyansı sipariş ederek kullanabilirler.

Klasik Modeller

Klasik alyanslar da trend olma özelliğini hiçbir zaman yitirmeyecek olan modeller arasında bulunur. Sarı altın olmasından başka bir özelliğe sahip olmayan bu alyanslar daha çok evli veya nişanlı olduğunun anlaşılması amacıyla tercih edilir. Özellikle yüzük takmayı sevmeyen erkeklerin tercihi klasik alyanslardan yana olabilir. Bunun yanı sıra tektaş veya beştaş gibi yüzüklere sahip olan kadınlar tarafından da günlük kullanım için klasik alyans tercih edilebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu